Nasza oferta


Oferujemy Państwu komfortowe warunki  wypoczynku w dogodnych terminach w ciągu całego roku. Doskonała lokalizacja miniosiedla "Bałtyk Park", w niewielkiej odległości od morza (ok. 300 m) z dogodnym dojściem na plażę a ponadto bezpieczna, urokliwa i spokojna okolica, w bezpośrednim sąsiedztwie pięknego pachnącego sosnowego lasu i piaszczystych wydm, zapewni doskonały relaks i moc niezapomnianych wrażeń na długie zimowe miesiące! Liczne piesze szlaki spacerowe i ścieżki rowerowe uprzyjemnią chwile spędzane tutaj. Po drugiej stronie nabrzeża portowego znajduje się nowoczesna promenada, gdzie latem odbywają się imprezy artystyczne, o których głośno na całym Środkowym Wybrzeżu!

Ustka to nadmorski kurort na środkowym wybrzeżu, urocze miasteczko znane z kameralnej atmosfery, oferujące nie tylko wypoczynek, ale również usługi lecznicze. Nie tylko latem, ale przez cały rok znajdą tu Państwo chwile wytchnienia, ciszy, spokoju i ucieczki przed "zabieganym światem" z dala od miejskiego zgiełku.

Czeka na Państwa:
  • czyste, morskie powietrze,
  • cudowny i niepowtarzalny klimat,
  • długie, wieczorne spacery brzegiem morza,
  • zwiedzanie znajdujących się w pobliżu zabytków takich jak: willa usteckich carringtonów, III molo, przedwojenne i powojenne bunkry,
  • niezapomniane zachody słońca.
Szerzej w dziale O Ustce

Na miejscu można skorzystać z wypożyczalni sprzętu do nurkowania, windsurfingu, paintbolla, itp..
Więcej informacji www.apartament.org.pl

Turyści  rządni morskich przygód mogą skorzystać z rejsów turystycznych, wędkarskich lub w okolice wraków statków (Generał Von Steuben).

Na terenie miniosiedla świadczone są usługi w zakresie rehabilitacji schorzeń ortopedycznych, neurologicznych, reumatologicznych, kardiologicznych i układu krążenia w ramach, których przeprowadzane są zabiegi fizykoterapii, hydroterapii, balneologi, inhalacji, sauny, kriosauny, biczy szkockich, natrysku płaszczowego, okładów borowinowych, kinezyterapii,  masażu, elektroterapi oraz światłolecznictwa. Usługi te są oferowane w nowoczesnych centrach rehabilitacyjnych, www.nawydmie.com.

Pobliska sala konsumpcyjna oferuje tanie posiłki a na zakupy można się wybrać do osiedlowego sklepu spożywczego. Turyści pragnący odprężenia po całodziennych wędrówkach po pięknej okolicy lub po kąpielach słonecznych mogą skorzystać z usług miejscowego pubu i kawiarni.

Doskonałe położenie osiedla sprawia, że do najbliższego przystanku autobusowego i PKS jest 10 minut drogi gdzie znajdują się połączenia z niemal całą Polską np. do Warszawy, Wrocławia, Katowic, Łodzi, Krakowa, Zakopanego.

Proponujemy Państwu pobyt podzielony na okresy przy podanych cenach:

Cena uzależniona jest od okresu wynajmu i obejmuje koszt wynajęcia całego apartamentu dla 4-5 osób. Możliwość indywidualnego ustalenia okresu wynajmu.

Istnieje możliwość negocjacji cen.

Godzina przyjazdu i wyjazdu do uzgodnienia.

Z przyjemnością powitamy Państwa w naszych progach!
Rodzaj sezonu
Okres pobytu
Cena za 1 dobę w zl
niski
1.X - 31.V
100
średni
1 - 30.VI, 1 - 30.IX
120 - 150
wysoki
1.VII - 31.VIII
200 - 220
okres wielkanocy
święta wielkanocne
120
weekend majowy
1 - 3.V
150
okres świąteczno-noworoczny
20.XII - 3.I
150

www.nadmorskawydma.mor.pl
"Nadmorska wydma"

Strona przystosowana do przeglądarki Internet Explorer
Created by Bi@ły. All rights reserved.